Artikel 1000944
0.0
-
0 reviews
Uponor MLC meerlagenbuis recht 20 x 2,5 mm wit l = 5 meter
calcActive())">
De Uponor MLC meerlagenbuis recht 20 x 2,5 mm wit, met een lengte van 5 meter, is een hoogwaardige en betrouwbare buis, ontworpen voor gebruik in waterleiding- en verwarmingsinstallaties. De meerlagenbuis bestaat uit een combinatie van kunststof en een aluminium laag, wat zorgt voor extra stabiliteit en bescherming tegen lekkages. De rechte vorm maakt de installatie eenvoudig en efficiënt, ideaal voor situaties waarin precisie en duurzaamheid van belang zijn.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 50,06
excl. BTW:
€ 41,37
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Uponor MLC meerlagenbuis recht 20 x 2,5 mm wit, met een lengte van 5 meter, is een hoogwaardige en betrouwbare buis, ontworpen voor gebruik in waterleiding- en verwarmingsinstallaties. De meerlagenbuis bestaat uit een combinatie van kunststof en een aluminium laag, wat zorgt voor extra stabiliteit en bescherming tegen lekkages. De rechte vorm maakt de installatie eenvoudig en efficiënt, ideaal voor situaties waarin precisie en duurzaamheid van belang zijn.
| Gewicht | 0,9 kg |
|---|---|
| Aantal lagen | 5 |
| Binnendiameter | 15 mm |
| Binnenwand | glad |
| Buigstraal | 60 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Drukklasse | 10 bar |
| Kleur | wit |
| Halogeenvrij | ja |
| Keurmerk | KIWA, KOMO |
| Lengte | 5 meter |
| Materiaal | PE |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 70 °C |
| Merknaam | Uponor |
| Minimale vloeistoftemperatuur | 0 °C |
| Serie | Uponor MLC |
| Systeemgebonden | ja |
| Wanddikte | 2,5 mm |
| Waterinhoud | 0,189 l/pm |
| Zuurstofdicht | ja |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Aan 1 stuk geleverd