Artikel 2212
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang ZPE 32 mm x 3,5 mm rol 100 meter
calcActive())">
Populair
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 346,02
excl. BTW:
€ 285,97
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleen ZPE 32 x 3.5 mm 100 meter op rol van zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwate. Voorzien van KIWA keurmerk en type SDR 9. Diameter van 32 mm en een wanddikte van 3,5 mm. Tevens verkrijgbaar op rol van 50 meter. Tyleen ZPE 32 x 3.5 mm 100 meter op rol koopt u gemakkelijk en snel online in onze webwinkel!
| Binnendiameter | 25 mm |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Drukklasse | 20 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | KIWA |
| Klasse | SDR9 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | ZPE |
| Toepassing(en) | drinkwater |
| Wanddikte | 3,5 mm |
Schrijf zelf een beoordeling