Artikel 1002734
0.0
-
0 reviews
Geka plat oprolbare slangset 32mm 15 meter
calcActive())">
Voorgemonteerde plat oprolbare slangset 32 mm lengte 15 meter met geka koppelingen.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 74,85
excl. BTW:
€ 61,86
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Geka plat oprolbare slangset 32 mm lengte 15 meter is ideaal voor het wegpompen van overtollig water in- en rond huis. Deze slangset wordt volledig gemonteerd geleverd met GEKA koppelingen, zodat je direct aan de slag kunt. Dankzij het platte ontwerp is de slang eenvoudig op te rollen en netjes op te bergen na gebruik. Perfect te combineren met een dompelpomp voor snelle waterafvoer.
- Gebruiksklaar geleverd, geen montage nodig.
- Betrouwbare GEKA koppelingen voor snelle aansluiting.
- Compact en licht, ideaal voor kleine ruimtes.
| Type aansluiting | geka |
|---|---|
| Binnendiameter | 32 mm |
| Binnenwand | glad |
| Buitenwand | glad |
| Diameter | 32 mm |
| Diameter inch | 1 1/4 '' |
| Drukklasse | 6 bar |
| Kleur | blauw |
| Geschikt voor drinkwater | nee |
| Geschikt voor water | ja |
| Lengte | 15 meter |
| Materiaal | PVC |
| Maximale druk | 6 bar |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 25 °C |
| Merknaam | Geka |
| Verkrijgbaar per meter | ja |
Schrijf zelf een beoordeling