Artikel 412
0.0
-
0 reviews
Bonfix messing gaskogelkraan 2 x knel 22 x 15 mm Gastec
calcActive())">
Messing gaskogelkraan 2 x knelkoppeling verlopend van 22 mm naar 15mm, Gasteq QA
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 16,36
excl. BTW:
€ 13,52
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Bonfix messing gaskogelkraan verlopend, 2 x knelkoppeling 22 x 15mm voorzien van het Gasteq QA keurmerk voor een veilige gasleiding.
Bedienen gaat met de vlindergreep. De aansluiting van deze gaskogelkraan is geschikt voor een koperen buis van 22 mm en aan de andere zijde past een koperen leiding van 15 mm. Mbv de knelverbinding wordt de koperen buis bevestigd aan de kogelkraan.
Het overmatig aandraaien van de knelmoer kan leiden tot breuk of lekkage. Gebruik passend gereedschap en voorkom beschadigingen.
| Type aansluiting | knel |
|---|---|
| Diameter | 22 mm |
| Diameter verloop | 15 mm |
| Drukklasse | 20 kPa |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Materiaal | messing |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 70 °C |
| Merknaam | Bonfix |
| Minimale vloeistoftemperatuur | -5 °C |
Schrijf zelf een beoordeling