Artikel 1019173
0.0
-
0 reviews
Bonfix meerlagenbuis iso 6 mm rood 16 x 2 mm 50 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 120,66
excl. BTW:
€ 99,72
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Bonfix meerlagenbuis iso 6 mm rood 16 x 2 mm is een betrouwbare buis met een diameter van 16 mm en een wanddikte van 2 mm, geleverd op een rol van 50 meter. Deze meerlagenbuis is voorzien van een isolatielaag van 6 mm, waardoor het ideaal is voor water- en verwarmingssystemen. Het biedt uitstekende thermische prestaties en een lekvrije, duurzame installatie.
| Aantal lagen | 5 |
|---|---|
| Binnendiameter | 12 mm |
| Binnenwand | glad |
| Buitendiameter | 28 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Diffusiedicht | ja |
| Kleur | rood |
| Garantie | 10 jaar |
| Keurmerk | KIWA, KOMO |
| Kleur isolatie | rood |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | AKB PE-Xb, kunststof / aluminium |
| Merknaam | Bonfix |
| Met isolatie | ja |
| Wanddikte | 2 mm |
Schrijf zelf een beoordeling