Bonfix messing gaskogelkraan 15mm knel x ½ koppeling buitendraad
Op voorraad
Bonfix gas kogelkraan voorzien van GASTEC-keurmerk, geschikt voor inpandige gasinstallaties. Messing gas kogelkraan vlinderhendel uitvoering knel x buitendraad met koppeling. Door de gele vlinderhendel zie je direct dat het om een gasleiding gaat.
| Type aansluiting | buitendraad, knel |
|---|---|
| Diameter | 15 mm |
| Diameter inch | 1/2 '' |
| Drukklasse | 20 kPa |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Materiaal | messing |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 70 °C |
| Merknaam | Bonfix |
| Minimale vloeistoftemperatuur | -5 °C |