HWA vergaarbak antraciet

Het regenwater van het platte dak komt op 1 punt samen in een vergaarbak. Via de vergaarbak stroomt het regenwater vervolgens verder in de regenpijp van de hemelwaterafvoer. Nicoll heeft met de serie Vodalis een mooi design toegevoegd aan de praktische werking van een vergaarbak. Hierdoor past het esthetisch in het plaatje.
HWA vergaarbak antraciet PVC
De Nicoll Vodalis HWA vergaarbak antraciet is gemaakt van PVC en uitgevoerd in de kleur antraciet. De Nicoll Vodalis HWA vergaarbak antraciet wordt middels twee schroeven bevestigd op de muur.
De Nicoll Vodalis HWA vergaarbak antraciet is verkrijgbaar in 2 afmetingen:
- 80 mm
- 100 mm
De onderuitlaat van de vergaarbak heeft een verjongd spie uteinde welke in de regenpijp kan worden gestoken. Hierdoor onstaat een waterdichte verbinding. Het is niet nodig om de onderdelen te verlijmen.
HWA vergaarbak antraciet prijs
Bij WitWay vindt u al uw hemelwaterafvoerproducten waaronder de Nicoll Vodalis HWA vergaarbak antraciet voor een scherpe prijs. Bestel vandaag nog en ervaar onze snelle levering. Kunt u snel aan de slag met uw klus!
WitWay: Voor degenen die het gaan maken!
Kleur | antraciet |
---|---|
Aansluiting | verjongd spie |