IMI Heimeier Multibox Eclipse RTL

IMI Heimeier Multibox Eclipse RTL heeft een extra afsluiter met een ruimtethermostaat om ook op ruimtetemperatuur te kunnen regelen. De retourwatertemperatuurbegrenzer zorgt ervoor dat de temperatuur van het water niet te heet wordt, de thermostatische afsluiter met thermostaatknop zorgt ervoor dat het ventiel dichtgaat wanneer de ingestelde ruimtetemperatuur bereikt is.
met thermostatische regelafsluiter en retourwatertemperatuurbegrenzer (RTL)
De Multibox wordt toegepast voor decentrale regeling van vloer- of wandverwarmingsystemen of gecombineerde vloer-/radiatorverwarmingsystemen. Montageplaat met bevestiging.
Standaard kan het normale RTL ventiel gebruikt worden. K-RTL is met extra thermostatische regelafsluiter.
Overig eigenschappen:
- voorinstelbaar: ja
- Met regelement: ja
- Inbouwbreedte: 131 mm
- Inbouwhoogte: 183 mm
- Inbouwdiepte: 60 mm
- Inbouwdiameter: 60 mm
Instelbereik:
- Thermostatisch regelelement K: 6°C tot 28°C
- Retourtemperatuurbegrenzer RTL: 0°C tot 50°C
Debietbereik:
- Het debiet kan worden ingesteld tussen: 10-150 l/h.
- Fabrieksinstelling: inbedrijfstelling
Materiaal:
- Huis: Corrosiebestendig brons
- O-ringen: EPDM rubber
- Klepschijf: EPDM rubber
- Drukveer: RVS
- Binnenwerk: Koper, PPS (polyfenyleensulfide)
- Spindel: Niro-stalen spindel met dubbele O-ringafdichting. De buitenste O-ring kan onder druk worden vervangen.
- Kunststof onderdelen van ABS en PA.
- Thermostaat: Thermostatisch regelelement K met vloeistof gevulde thermostaat. Retourtemperatuurbegrenzer (RTL) gevuld met uitzetbaar medium.
Doorlaten:
- Afsluiterhuis DN 15. De behuizing heeft een inbouwdiepte van 60 mm. Flexibele inbouw dankzij de variabele compenseerbare inbouwdiepte tot 30 mm tussen de behuizing en de afdekking .De afdekking biedt compensatie voor niet loodrechte inbouw van 6° naar beide zijden. Zie ook onder Afmetingen.
Merknaam | IMI Heimeier |
---|---|
Kleur | wit |