In de periode 22-27 juni worden i.v.m. de NAVO-top in en rond de regio Den Haag en Schiphol diverse (snel)wegen tijdelijk afgesloten.
Dit kan impact hebben op het bezorgen van pakketten. Op deze pagina kun je bekijken om welke postcodes dit gaat.

Artikel 999527

Geka messing koppeling binnendraad

Geka messing koppeling met binnendraad, voorzien van een lange nek.
Beschikbare varianten:
Je hebt nog geen product geselecteerd
heart
heart

Op voorraad

Productbeschrijving
chevron-down

Geka messing koppeling met binnendraad, voorzien van een lange nek. Hiermee is het mogelijk de Geka koppeling zeer deugdelijk op een buitendraads uiteinde te draaien zoals bijv. een sproeipoot of een metalen 3-poot t.b.v. beregening

Geka koppeling, ook wel klauwkoppeling, slangkoppeling genoemd is een messing water koppeling. Een GK-koppeling is een snelle, solide en lekdichte manier om bijvoorbeeld twee slangen aan elkaar te bevestigen middels twee klauwen: de metalen of kunststof "klauwen" aan de ene slang haken achter de metalen of kunststof rand van de andere slang. 

GK-koppeling is waarschijnlijk de nog verdere verkorting van Geka-koppeling. Geka was de naam van een Belgische of Franse fabrikant of leverancier van deze speciale koppelingen voor slangen. (Net als de term aspirine voor allerlei pijnstillers wordt (werd) gebruikt, zo wordt de term GK of Geka voor al deze soort koppelingen toegepast, ongeacht fabricaat en exacte uitvoering.)

Wilt u meer lezen over de GEKA koppeling? Bekijk dan onze blog GEKA koppeling

Specificaties
chevron-down
Materiaal messing
Vraag en antwoord
chevron-down
Geen vragen
Beoordelingen
chevron-down
Schrijf zelf een beoordeling
Je beoordeelt: Geka messing koppeling met binnendraad lange nek
loader
Bezig met laden...

check-circle Je hebt je beoordeling aangeboden ter goedkeuring.

Andere producten die mogelijk iets voor je zijn!

x